pogSpotkanie Pogoń Grod. Mazowiecki vs Hutnik Kraków zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Stadion Miejski

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Hutnik Kraków zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2021-09-11 14:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Grod. Mazowiecki i Hutnik Kraków.

Gole strzelali: A. Hafez 31' 0-1 J. Kołaczek 53' 1-1 J. Sarmiento 62' 2-1

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: R. Zembrowski 40' A. Theus 41' M. Zimmer 82'

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Zawadzki 46' A. Hafez 50' B. Tetych 60' S. Chmiel 68' J. Bernal 90'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Myszka. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Pogoń Grod. Mazowiecki zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Bełchatów. Kolejno natomiast Hutnik Kraków z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Kalisz.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak m.in. R. Zembrowski D. Zawadzki stale gwarantują własnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami są nader nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, że spotkania męczą kibica. Natrafiamy na efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Hutnik Kraków z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.