Bełchatów kontra Pogoń Grod. Mazowiecki, wynik spotkania: 0-0

Bełchatów kontra Pogoń Grod. Mazowiecki, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Bełchatów a Pogoń Grod. Mazowiecki wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2021-10-02 14:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 11 pomiędzy Bełchatów a Pogoń Grod. Mazowiecki.

Gole strzelali:

Żółte kartki Bełchatów: W. Gancarczyk 72'

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: P. Owczarek 26' S. Kobiera 71'

Czerwone kartki Bełchatów:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Bełchatów zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki. Kolejno natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Olimpia Elbląg.

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak W. Gancarczyk P. Owczarek częstokroć zaserwowały swoim stałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa, iż spotkania męczą kibica. Zdarzają się bezlitosne faule, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Bełchatów i Pogoń Grod. Mazowiecki i ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion GKS-u.