Olimpia Elbląg - Pogoń Grod. Mazowiecki, wynik meczu - 1-0

W dniu 2021-10-23 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 14 pomiędzy Olimpia Elbląg a Pogoń Grod. Mazowiecki.

Po pierwszej połowie spotkania między Olimpia Elbląg i Pogoń Grod. Mazowiecki wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: H. Krawczun 21' 1-0

Żółte kartki Olimpia Elbląg: A. Piekarski 29' K. Wenger 38' K. Krasa 81' M. Dudek 90'

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: P. Maslanka 42'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Olimpia Elbląg stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Wigry Suwałki.

Mnóstwo fanów śledzi interesujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak A. Piekarski P. Maslanka nieustannie gwarantują fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wiele wspaniałych emocji. Regularnie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, książkowe asysty oraz bramki, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami z ligi okazują się zaciekłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że widowiska nie są interesujące. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Olimpia Elbląg i Pogoń Grod. Mazowiecki z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.