Dnia 2021-11-06 17:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Kalisz oraz Pogoń Grod. Mazowiecki zakończone wynikiem 2-0

Kalisz - Pogoń Grod. Mazowiecki, wynik 2-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Kalisz oraz Pogoń Grod. Mazowiecki zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2021-11-06 17:00 na stadionie Stadion OSRiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Kalisz a Pogoń Grod. Mazowiecki.

Gole strzelali: D. Kamiński 31' 1-0 M. Wysokiński 86' 2-0

Żółte kartki Kalisz:

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: J. F. Sarmiento 27' M. Wrzesinski 90'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Kalisz zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Wigry Suwałki a Pogoń Grod. Mazowiecki z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda oraz Stal Rzeszów.

Coraz częściej fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki w lidze II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. J. F. Sarmiento nieustannie serwują kapitalnym miłośnikom wiele wspaniałych emocji. Często natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, przechodzące do historii bramki czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często zdarza się, że są to mecze drętwe. Zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać mecze piłkarskie ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Kalisz oraz Pogoń Grod. Mazowiecki oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion OSRiR.