Pogoń Grod. Mazowiecki vs Sokół Ostróda, wynik meczu - 1-3

W dniu 2021-11-20 12:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 18 pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Sokół Ostróda.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Sokół Ostróda zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: G. Mendez 1' 0-1 Arturo 27' 0-2 J. Kołaczek 46' 1-2 K. Kurowski 48' 1-3

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Żółte kartki Sokół Ostróda: E. Dzieciol 12' J. Klimek 29' M. Bondarenko 50'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogoń Grod. Mazowiecki stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Wisła Puławy natomiast Sokół Ostróda z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki.

W dobie dzisiejszych czasów fani śledzą potyczki ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo E. Dzieciol systematycznie serwują wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone bardzo często żółtą kartką, wspaniałe bramki oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają nader zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Pogoń Grod. Mazowiecki i Sokół Ostróda i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.