Spotkanie Stal Rzeszów - Pogoń Grod. Mazowiecki na obiekcie Stadion Stal dnia 2021-11-27 15:00 - wynik końcowy 2-0

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stal Rzeszów a Pogoń Grod. Mazowiecki zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-11-27 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Stal Rzeszów oraz Pogoń Grod. Mazowiecki.

Gole strzelali: D. Michalik 20' 1-0 D. Marczuk 55' 2-0

Żółte kartki Stal Rzeszów: R. Mustafaev 27' W. Kaczorowski 89'

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: R. Zembrowski 70'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Główny sędzia spotkania - R. Trochimiuk. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Stal Rzeszów stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Wigry Suwałki. Kolejno natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Znicz Pruszków.

Coraz częściej wielu fanów z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. R. Mustafaev R. Zembrowski częstokroć zapewniły fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule gwarantujące smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to spotkania drętwe. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East. Stal Rzeszów i Pogoń Grod. Mazowiecki jak ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Stal.