Spotkanie Pogoń Grod. Mazowiecki vs Śląsk Wrocław II zakończone wynikiem 2-1

W dniu 2022-03-19 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Śląsk Wrocław II.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki i Śląsk Wrocław II wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: M. Bortniczuk 45' 1-0 J. Sarmiento 83' 2-0 B. Boruń 90' 2-1

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: J. Apolinarski 35' W. Kalinowski 90'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: F. Olejniczak 31'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny sędzia meczu - P. Kukla. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Pogoń Grod. Mazowiecki stanie naprzeciw Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Motor Lublin. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Wigry Suwałki.

Fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak J. Apolinarski F. Olejniczak nierzadko zaserwowały fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż są to widowiska usypiające. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Pogoń Grod. Mazowiecki i Śląsk Wrocław II jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.