Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-05-01 15:00 odbył się mecz Pogoń Grod. Mazowiecki vs Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 1-0

Pogoń Grod. Mazowiecki vs Olimpia Elbląg 1-0. W dniu 2022-05-01 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 31. Zmierzyły się Pogoń Grod. Mazowiecki i Olimpia Elbląg.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki i Olimpia Elbląg zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: J. Kołaczek 55' 1-0

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: J. Apolinarski 63' M. Wrzesinski 71'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: A. Witan 64' D. Kozera 79' M. Czernis 87'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Pelka. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Pogoń Grod. Mazowiecki stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki a Olimpia Elbląg z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Śląsk Wrocław II.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo J. Apolinarski A. Witan nieprzerwanie sprawiają kapitalnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż są to mecze nudne. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi II Liga - East. Udział takich drużyn jak Pogoń Grod. Mazowiecki i Olimpia Elbląg w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.