Chojniczanka Chojnice vs Pogoń Grod. Mazowiecki, wynik meczu 1-0

Dnia 2022-05-07 17:30 na stadionie Stadion Miejski Chojnice rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 32 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Pogoń Grod. Mazowiecki.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Pogoń Grod. Mazowiecki zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: M. Gładysz 85' 1-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Mikolajczyk 49' D. Scislak 78'

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: J. F. Sarmiento 37' M. Gladysz 53' R. Zembrowski 70' R. Zembrowski 90'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: R. Zembrowski 90'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Horożaniecki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chojniczanka Chojnice stanie naprzeciw Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Kalisz i Kalisz natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani śledzą fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak M. Mikolajczyk J. F. Sarmiento systematycznie gwarantują własnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, iż potyczki nas nudzą. Trafiamy na przechodzące do historii gole i asysty, nieczyste faule gwarantujące niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi II Liga - East. Udział takich zespołów jak Chojniczanka Chojnice oraz Pogoń Grod. Mazowiecki w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.