Spotkanie pomiędzy Polonia Warszawa oraz Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 1-1 dnia 2022-08-01 16:15

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Polonia Warszawa i Stomil Olsztyn wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-08-01 16:15 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Polonia Warszawa oraz Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: J. Tecław 5' 0-1 M. Fidziukiewicz 90' 1-1

Żółte kartki Polonia Warszawa: E. Mikolajewski 52' K. Pieczara 64'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Karlikowski 14' B. Walencik 28' L. Kuban 47' H. Krawczun 87'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Lizak. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Polonia Warszawa zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II oraz Wisła Puławy. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Motor Lublin.

Liczni kibice śledzą niezwykle ciekawe potyczki w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. E. Mikolajewski M. Karlikowski systematycznie zapewniają kapitalnym sympatykom wiele emocji. Natrafiamy na przepiękne asysty czy gole, bezwzględne faule kończące się czerwoną kartką, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Walki pomiędzy drużynami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że są to zmagania nudne. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East. Polonia Warszawa i Stomil Olsztyn jak ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.