Na stadionie Gminny Stadion Sportowy dnia 2022-09-11 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Radunia Stężyca i Polonia Warszawa: 2-3

Radunia Stężyca vs Polonia Warszawa 2-3.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Radunia Stężyca a Polonia Warszawa wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

W dniu 2022-09-11 13:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 10 pomiędzy Radunia Stężyca a Polonia Warszawa.

Gole strzelali: M. Orlowski 14' 0-1 M. Fidziukiewicz 16' 0-2 W. Fadecki 73' 0-3 J. Surdykowski 77' 1-3 B. Zynek 85' 2-3

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 1' R. Kosznik 50' J. Letniowski 63'

Żółte kartki Polonia Warszawa: B. Biedrzycki 6' A. Pazio 39' K. Pieczara 88'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Radunia Stężyca stawi czoła Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Polonia Warszawa z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II i Kalisz.

Wierni kibice z entuzjazmem śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak R. Stepien B. Biedrzycki nierzadko zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wiele niesamowitych wrażeń. Zdarzają się ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, przepiękne bramki oraz asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami z ligi są zajadłe, rzadko bywa ostatecznie, że zmagania nudzą fana. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich ioglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich legendarnych drużyn jak Radunia Stężyca i Polonia Warszawa z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.