Spotkanie Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg zakończone wynikiem 1-1 dnia 2022-09-18 16:30

Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-09-18 16:30 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Polonia Warszawa oraz Kotwica Kołobrzeg.

Pierwsza część spotkania między Polonia Warszawa a Kotwica Kołobrzeg zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: D. Kostkowski 1' 0-1 K. Koton 17' 1-1

Żółte kartki Polonia Warszawa: M. Kluska 53' A. Pazio 77' P. Marciniec 90'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: M. Kozajda 81'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Polonia Warszawa zmierzy się już z Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków oraz Górnik Polkowice.

Kibice śledzą ekscytujące starcia ligi II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak M. Kluska M. Kozajda raz za razem sprawiają swoim fanom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na brutalne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, widowiskowe asysty czy gole zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami okazują się nader zajadłe, nie często bywa koniec końców, że potyczki nas nudzą. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze futbolowe ligi II Liga - East oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Polonia Warszawa i Kotwica Kołobrzeg z ligi II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.