Spotkanie Polonia Warszawa kontra Kalisz zakończone wynikiem 3-2

 

Pierwsza połowa meczu między Polonia Warszawa a Kalisz zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2022-09-28 17:11 na obiekcie sportowym Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 1. Zmierzyły się ze sobą Polonia Warszawa i Kalisz.

Gole strzelali: W. Fadecki 18' 1-0 Ł. Piątek 50' 2-0 E. Mikolajewski 54' 2-1 Néstor Gordillo 81' 2-2 M. Kluska 89' 3-2

Żółte kartki Polonia Warszawa: J. Wawszczyk 29' M. Grudniewski 80' M. Kluska 90'

Żółte kartki Kalisz: M. Gawlik 82'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny arbiter meczu - A. Różycki. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Polonia Warszawa stanie naprzeciw Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Kalisz z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Olimpia Elbląg.

Bardzo często fani śledzą niezwykle fascynujące potyczki ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe i zawodnicy jak J. Wawszczyk M. Gawlik często sprawiają wspaniałym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Wspaniałe walki między drużynami futbolowymi okazują się zagorzałe, nie często bywa, że są to zmagania drętwe. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki, idealne sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Polonia Warszawa i Kalisz w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.