Spotkanie Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa dnia 2022-10-15 13:00 - 0-2

Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa zakończony wynikiem 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg oraz Polonia Warszawa wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2022-10-15 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 15 pomiędzy Olimpia Elbląg a Polonia Warszawa.

Gole strzelali: L. Piatek 15' 0-1 E. Mikolajewski 34' 0-2

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Stefaniak 54'

Żółte kartki Polonia Warszawa: E. Mikolajewski 25' W. Fadecki 42' M. Bajdur 77' T. Welna 78' M. Fidziukiewicz 88'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Olimpia Elbląg stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Jastrzębie natomiast Polonia Warszawa podejmie Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Kalisz.

Bardzo często mnóstwo fanów piłki nożnej z entuzjazmem śledzi ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak M. Stefaniak E. Mikolajewski często gwarantują wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na idealne asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to spotkania nużące. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi II Liga - East i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Olimpia Elbląg oraz Polonia Warszawa w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.