Spotkanie Polonia Warszawa vs Radunia Stężyca, wynik końcowy 3-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Polonia Warszawa i Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2023-04-15 16:00 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Polonia Warszawa i Radunia Stężyca.

Gole strzelali: M. Kuzimski 36' 0-1 M. Kluska 63' 1-1 Eduardo 70' 1-2 M. Fidziukiewicz 90' 2-2 M. Fidziukiewicz 90' 3-2

Żółte kartki Polonia Warszawa:

Żółte kartki Radunia Stężyca: Eduardo 14' J. Furman 22' E. Furtado 90'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 90'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Polonia Warszawa stanie naprzeciw Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Jastrzębie. Kolejno natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice.

Oddani kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Eduardo nieprzerwanie serwują własnym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Często trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, idealne asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to potyczki nużące. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Polonia Warszawa i Radunia Stężyca oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.