Na obiekcie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka dnia 2023-04-22 15:15 miał miejsce mecz Kotwica Kołobrzeg vs Polonia Warszawa: 1-2

W dniu 2023-04-22 15:15 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Kotwica Kołobrzeg i Polonia Warszawa.

Pierwsza połowa spotkania między Kotwica Kołobrzeg i Polonia Warszawa zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: P. Tomczyk 28' 0-1 W. Fadecki 36' 0-2 S. Murawski 90' 1-2

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: K. Bartos 7' M. Kozajda 48' G. Goncerz 79'

Żółte kartki Polonia Warszawa: K. Koton 83' M. Fidziukiewicz 90'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Kotwica Kołobrzeg stawi czoła Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice natomiast Polonia Warszawa zmierzy się z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Garbarnia Kraków.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów futbolu śledzi pasjonujące starcia ligi II Liga - East. Złożone z zdolnych zawodników zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak K. Bartos K. Koton raz za razem zapewniają fantastycznym sympatykom wiele niezapomnianych przeżyć. Zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż potyczki męczą. Nieustannie zdarzają się idealnie wyliczone gole i asysty, brutalne sytuacje z faulem, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Kotwica Kołobrzeg i Polonia Warszawa jak ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.