Na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie między Jastrzębie i Polonia Warszawa - końcowy wynik 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Jastrzębie i Polonia Warszawa wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-05-06 15:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 30 pomiędzy Jastrzębie a Polonia Warszawa.

Gole strzelali: K. Mucha 21' 1-0 M. Bajdur 38' 1-1 M. Bajdur 68' 1-2

Żółte kartki Jastrzębie: S. Golak 18' P. Lech 45'

Żółte kartki Polonia Warszawa: 22'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Marciniak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jastrzębie stawi czoła Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Lech Poznań II. Kolejno natomiast Polonia Warszawa podejmie Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice.

Liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy jak S. Golak nieustannie serwują pierwszorzędnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste faule, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu widowisku. Zapadające w pamięć walki między graczami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska mało interesujące. Dlatego też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East. Jastrzębie i Polonia Warszawa oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.