Na obiekcie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej dnia 2023-05-13 14:00 odbyło się spotkanie Garbarnia Kraków kontra Polonia Warszawa zakończone wynikiem 1-3

Dnia 2023-05-13 14:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Garbarnia Kraków i Polonia Warszawa.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Garbarnia Kraków oraz Polonia Warszawa zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

 

Gole strzelali: W. Fadecki 25' 0-1 W. Fadecki 32' 0-2 P. Tomczyk 68' 0-3 M. Assinor 80' 1-3

Żółte kartki Garbarnia Kraków: B. Mruk 32' W. Slomka 72' K. Handzlik 78'

Żółte kartki Polonia Warszawa: P. Marciniec 8' M. Kluska 13' T. Welna 83'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Garbarnia Kraków zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Polonia Warszawa podejmie Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące potyczki ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak B. Mruk P. Marciniec raz za razem zagwarantowały fantastycznym kibicom wiele wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to potyczki drętwe. Zdarzają się niezwykłe asysty i gole, bezlitosne faule zakończone bardzo często żółtą kartką, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich oraz oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Garbarnia Kraków oraz Polonia Warszawa z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.