Dnia 2023-05-20 17:11 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się mecz pomiędzy Polonia Warszawa i Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 2-0

Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Polonia Warszawa a Olimpia Elbląg zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-05-20 17:11 na obiekcie sportowym Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 32 pomiędzy Polonia Warszawa a Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: P. Tomczyk 27' 1-0 M. Michalski 44' 2-0

Żółte kartki Polonia Warszawa: T. Welna 41'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Labecki 30' Y. Senkevich 43' K. Jozwicki 67'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Polonia Warszawa zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu śledzą interesujące starcia w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze jak T. Welna K. Labecki niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się wyśmienite bramki oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze drętwe. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych oraz przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Polonia Warszawa oraz Olimpia Elbląg jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.