Mecz Chrobry Głogów - Polonia Warszawa zakończony wynikiem 0-3 dnia 2023-08-19 18:00

Chrobry Głogów - Polonia Warszawa zakończony wynikiem 0-3. Dnia 2023-08-19 18:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Chrobry Głogów a Polonia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Chrobry Głogów a Polonia Warszawa wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: M. Michalski 45' 0-1 S. Kobusiński 57' 0-2 P. Tomczyk 90' 0-3

Żółte kartki Chrobry Głogów: S. Bartlewicz 90'

Żółte kartki Polonia Warszawa: M. Kolodziejski 30' P. Marciniec 71'

Czerwone kartki Chrobry Głogów: M. Bougaidis 80'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chrobry Głogów zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i Wisla Krakow a Polonia Warszawa zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Znicz Pruszków.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani piłki nożnej śledzą bardzo interesujące potyczki ligi I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. S. Bartlewicz M. Kolodziejski raz za razem zagwarantowały kapitalnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się nieustępliwe, nie często bywa, że mecze przynudzają. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Chrobry Głogów i Polonia Warszawa i ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion GOS.