Mecz Polonia Warszawa kontra Motor Lublin zakończony wynikiem 0-1

Polonia Warszawa kontra Motor Lublin 0-1. Dnia 2023-08-26 15:30 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Polonia Warszawa oraz Motor Lublin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Polonia Warszawa a Motor Lublin wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: B. Wolski 77' 0-1

Żółte kartki Polonia Warszawa: P. Marciniec 90'

Żółte kartki Motor Lublin: K. Wojtkowski 17' M. Krol 84'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Karski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Polonia Warszawa stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Resovia Rzeszów natomiast Motor Lublin zmierzy się z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz Wisla Krakow.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze I Liga. Mocne zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo P. Marciniec K. Wojtkowski często zapewniają swoim sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe faule, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż spotkania nudzą. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, oglądać mecze futbolowe ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Polonia Warszawa i Motor Lublin i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.