Wisla Plock - Polonia Warszawa, wynik meczu - 3-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Plock a Polonia Warszawa wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2023-09-02 15:30 na obiekcie sportowym Orlen Stadion rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Wisla Plock a Polonia Warszawa.

Gole strzelali: M. Biernat 16' 1-0 Ł. Sekulski 33' 2-0 Ł. Sekulski 53' 3-0

Żółte kartki Wisla Plock: M. Biernat 57' J. Szymanski 60' F. Hiszpanski 90'

Żółte kartki Polonia Warszawa: M. Kowalski-Haberek 52'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny sędzia spotkania - M. Kochanek. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Wisla Plock stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Tychy 71 natomiast Polonia Warszawa z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz SKRA Częstochowa.

Wierni kibice z zapałem śledzą ciekawe potyczki ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak M. Biernat M. Kowalski-Haberek raz za razem zapewniają fantastycznym entuzjastom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są niezwykle zagorzałe, rzadko okazuje się, że są to spotkania nudne. Bardzo często natrafiamy na idealne asysty czy bramki, brutalne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Wisla Plock i Polonia Warszawa z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Orlen Stadion.