Na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego miał miejsce mecz między Polonia Warszawa i Górnik Łęczna zakończony wynikiem 0-2

Ostatnie spotkanie 32. kolejki I Ligi, które odbyło się w sobotę na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, przyniosło kibicom wiele emocji. Górnik Łęczna pokonał gospodarzy, Polonię Warszawa, zdobywając dwa gole i nie tracąc żadnego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1, co zwiastowało dalsze zmagania w drugiej części gry, podczas której Górnik umocnił swoją przewagę, zdobywając drugiego gola. Kluczowe momenty tego spotkania, jak również szczegółowa analiza kluczowych akcji, znajdą się w dalszej części naszej relacji.

Relacja z meczu Polonia Warszawa - Górnik Łęczna

Dzisiaj na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Polonia Warszawa a Górnik Łęczna. Spotkanie to było częścią 32. kolejki I Ligii. Kibice zgromadzeni na trybunach mieli okazję śledzić zmagania obu zespołów, które zaprezentowały wysoki poziom futbolu.

Po pierwszej połowie to goście objęli prowadzenie, zdobywając bramkę w 39. minucie meczu. Na listę strzelców wpisał się D. Warchol, asystującemu przy tej bramce M. Mlynskiemu. Wynik do przerwy wynosił zatem 0-1 na korzyść Górnika Łęczna.

Druga połowa również przyniosła wiele emocji. W 56. minucie Górnik Łęczna podwyższył prowadzenie za sprawą D. Warchola, który tym razem to on wpisał się na listę strzelców po asyście M. Mlynskiego, ustalając wynik meczu na 0-2 dla gości.

W trakcie spotkania arbiter pokazał żółte kartki piłkarzom obu drużyn. Wśród zawodników gości kartoniki otrzymali: I. Durmus w 16. minucie, M. Roginic oraz K. Lukasiak obaj w 45. minucie.

Niestety, nie obyło się bez nerwowych sytuacji, które skutkowały czerwoną kartką. Na boisku niezbyt długo mieli okazję grać czerwoną kartką zostali ukarani gracze drużyny gospodarzy jak i gości. Obie drużyny musiały kontynuować mecz w osłabieniu.

Po tym meczu Polonia Warszawa zmierzy się z Odrą Opole oraz dwukrotnie z Stalą Rzeszów, natomiast Górnik Łęczna czeka starcie z Tychami 71.