Spotkanie Motor Lublin - Pogoń Grod. Mazowiecki, wynik 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Motor Lublin a Pogoń Grod. Mazowiecki wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-04-09 14:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 27 pomiędzy Motor Lublin a Pogoń Grod. Mazowiecki.

Gole strzelali: T. Kolbon 13' 1-0

Żółte kartki Motor Lublin: M. Cichocki 25' K. Rozmus 75' R. Krol 89'

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: J. Apolinarski 40' D. Jaron 82'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Motor Lublin zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Wigry Suwałki. Kolejno natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Garbarnia Kraków.

Fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak M. Cichocki J. Apolinarski wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Ustawicznie trafiamy na brutalne sytuacje na faul, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, iż spotkania męczą. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych drużyn jak Motor Lublin i Pogoń Grod. Mazowiecki z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Arena Lublin.