Polonia Warszawa - Zaglebie Sosnowiec, wynik meczu: 3-3

W najnowszym starciu piłkarskiej I ligi między Polonią Warszawa a Zagłębiem Sosnowiec na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, kibice nie mogli oderwać oczu od boiska. Mecz zakończył się remisem 3-3, po emocjonującej rywalizacji, która trwała już trzy dni temu, bo miała miejsce w dniu 19 kwietnia o godzinie 16:00. Zarówno gospodarze, jak i goście zaprezentowali wysoką jakość gry, co sprawiło, że widowisko było niezwykle ekscytujące do samego końca.

POLONIA WARSZAWA VS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC: 3-3

Mecz pomiędzy drużynami Polonia Warszawa a Zaglebie Sosnowiec zakończył się remisem 3-3. Spotkanie odbyło się na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego w ramach 28. kolejki I ligi.

Sprawozdanie z meczu:

Zaczynamy od emocji na trybunach, gdzie kibice obu drużyn głośno dopingowali swoich ulubieńców. Sędzia główny J. Małyszek już na początku meczu musiał pilnować zaciekle walczących piłkarzy.

Pierwsza połowa była niezwykle emocjonująca. Zespół gości szybko objął prowadzenie za sprawą dwóch trafień K. Bilińskiego w 6. i 32. minucie. Polonia Warszawa zdołała odpowiedzieć bramką N. Zawistowskiego w 35. minucie, zmniejszając straty do jednego gola przed przerwą.

Drugie 45 minut również obfitowały w akcje podbramkowe. K. Biliński ponownie ustalił wynik na 1-3 po trafieniu w 58. minucie, jednak Polonia nie poddała się. M. Bajdur zdobył bramkę na 2-3 w 70. minucie, a w końcówce M. Grudniewski zapewnił remis strzałem na 3-3 w 85. minucie.

Mecz obfitował również w kartki. Żółte kartki otrzymali W. Plesnierowicz i M. Bajdur z Polonii, a po stronie gości M. Janota, S. Bonecki oraz K. Wrzesinski. Cieszyła jednak brak czerwonych kartek na boisku.

Po zakończonym spotkaniu, obie drużyny mają już wizję kolejnych meczów. Polonia Warszawa zmierzy się z Lechią Gdańsk, GKS Katowice i Niecieczą, natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie Stal Rzeszów, Tychy 71 oraz Wisłę Kraków.