Na obiekcie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie pomiędzy Wigry Suwałki oraz Pogoń Grod. Mazowiecki - wynik 4-0

Dnia 2022-05-22 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 34 pomiędzy Wigry Suwałki a Pogoń Grod. Mazowiecki.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wigry Suwałki a Pogoń Grod. Mazowiecki zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

 

Gole strzelali: M. Lewandowski 25' 1-0 K. Michalski 37' 2-0 K. Iwao 90' 3-0 K. Iwao 90' 4-0

Żółte kartki Wigry Suwałki: B. Pretnik 52'

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: M. Wrzesinski 40'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Wigry Suwałki stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani z zapałem śledzą ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Złożone z zdolnych graczy futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak B. Pretnik M. Wrzesinski systematycznie serwują pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy wyjątkowe bramki czy asysty, brutalne sytuacje z faulem, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami okazują się bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się definitywnie, że są to mecze statyczne. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych orazoglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich drużyn jak Wigry Suwałki oraz Pogoń Grod. Mazowiecki z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.