Mecz Pogoń Grod. Mazowiecki - Lech Poznań II dnia 2021-10-20 13:30 na stadionie Stadion Miejski - 0-0

Pogoń Grod. Mazowiecki - Lech Poznań II, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Lech Poznań II wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2021-10-20 13:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 12 pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Lech Poznań II.

Gole strzelali:

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: P. Owczarek 44' M. Wrzesinski 62'

Żółte kartki Lech Poznań II: K. Kukulka 41'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Główny sędzia meczu to D. Gawęcki. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogoń Grod. Mazowiecki stanie naprzeciw Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki a Lech Poznań II zmierzy się z Olimpia Grudziądz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

Fani z zaangażowaniem śledzą interesujące potyczki w lidze II Liga - East. Uzdolnione zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak P. Owczarek K. Kukulka raz za razem zagwarantowały swoim wiernym kibicom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się nieustępliwe, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Obserwujemy brutalne faule, efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Lech Poznań II z ligi II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.