Pogoń Grod. Mazowiecki - Znicz Pruszków, wynik spotkania - 0-1

Pogoń Grod. Mazowiecki - Znicz Pruszków, wynik końcowy 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Pogoń Grod. Mazowiecki a Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-03-05 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 22 pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: M. Baran 38' 0-1

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: P. Owczarek 39'

Żółte kartki Znicz Pruszków: P. Misztal 21' I. Lewczuk 32'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: M. Gladysz 45'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Gasiorowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Pogoń Grod. Mazowiecki zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków natomiast Znicz Pruszków z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Kalisz.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. P. Owczarek P. Misztal raz za razem zagwarantowały kapitalnym fanom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, idealne sytuacje podbramkowe i asysty dodające pikanterii całemu widowisku. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko zdarza się, że są to widowiska nudne. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich,śledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Znicz Pruszków w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.