Ruch Chorzów vs Pogoń Grod. Mazowiecki, wynik meczu - 4-1

Dnia 2022-03-12 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 23 pomiędzy Ruch Chorzów a Pogoń Grod. Mazowiecki.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ruch Chorzów a Pogoń Grod. Mazowiecki wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

 

Gole strzelali: J. Apolinarski 10' 0-1 M. Mokrzycki 45' 1-1 Ł. Janoszka 53' 2-1 D. Szczepan 76' 3-1 D. Szczepan 79' 4-1

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: M. Lisowski 24' J. Kolaczek 63'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Lizak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Ruch Chorzów zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki. Kolejno natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce.

Coraz częściej liczni kibice z dużym zapałem śledzą poczynania ligi II Liga - East. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak M. Lisowski nader często zapewniły wspaniałym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania pomiędzy drużynami są nader nieustępliwe, rzadko okazuje się, że są to potyczki drętwe. Regularnie zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Ruch Chorzów oraz Pogoń Grod. Mazowiecki z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.