Spotkanie pomiędzy Polonia Warszawa i Znicz Pruszków na obiekcie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego dnia 2022-08-11 17:30: wynik 1-1

Polonia Warszawa kontra Znicz Pruszków, wynik końcowy 1-1. Dnia 2022-08-11 17:30 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Polonia Warszawa i Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Polonia Warszawa a Znicz Pruszków wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: W. Nowak 75' 0-1 Ł. Piątek 89' 1-1

Żółte kartki Polonia Warszawa: J. Majsterek 29' W. Fadecki 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: K. Pomorski 25' W. Nowak 68'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Główny arbiter meczu - M. Myszka. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Polonia Warszawa zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Siarka Tarnobrzeg. Kolejno natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin.

Oddani kibice śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze jak J. Majsterek K. Pomorski nieustannie serwują kapitalnym kibicom wiele emocji. Natrafiamy na spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Interesujące zmagania pomiędzy graczami bywają bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to widowiska drętwe. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East. Polonia Warszawa i Znicz Pruszków jak ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.