Zagłębie Lubin II kontra Polonia Warszawa, wynik spotkania: 1-2

W dniu 2022-09-24 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zagłębie Lubin II a Polonia Warszawa zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: M. Fidziukiewicz 22' 0-1 K. Lepczyński 56' 1-1 W. Fadecki 74' 1-2

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: K. Terlecki 22' R. Adamski 30' K. Sobczak 73' P. Kruszelnicki 90'

Żółte kartki Polonia Warszawa: J. Majsterek 84'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny arbiter spotkania - P. Horożaniecki. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zagłębie Lubin II stawi czoła Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Polonia Warszawa podejmie Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Garbarnia Kraków.

Fani śledzą pasjonujące potyczki ligi II Liga - East. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy jak K. Terlecki J. Majsterek wielokrotnie gwarantują wyborowym fanom wiele emocji. Walki pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to spotkania nudne. Systematycznie trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe dodające niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.