Dnia 2022-10-07 17:11 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się mecz Polonia Warszawa kontra Garbarnia Kraków zakończony wynikiem 1-1

Polonia Warszawa kontra Garbarnia Kraków, wynik 1-1.

Pierwsza część spotkania między Polonia Warszawa oraz Garbarnia Kraków zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-10-07 17:11 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 14 pomiędzy Polonia Warszawa a Garbarnia Kraków.

Gole strzelali: P. Warczak 8' 0-1 M. Fidziukiewicz 13' 1-1

Żółte kartki Polonia Warszawa: J. Wawszczyk 21' M. Kluska 50'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 14' B. Purcha 68' M. Bartusik 90'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Iwanowicz. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Polonia Warszawa stanie naprzeciw Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice.

W dzisiejszych czasach liczni kibice z entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania w lidze II Liga - East. Składające się z utalentowanych graczy drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo J. Wawszczyk M. Bartkow często zapewniają wyborowym fanom wrażenia sięgające zenitu. Wielokrotnie natrafiamy na wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między piłkarzami z ligi są niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to zmagania statyczne. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe ligi II Liga - East. Polonia Warszawa oraz Garbarnia Kraków jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.