Na obiekcie Stadion Stal miało miejsce spotkanie Resovia Rzeszów kontra Polonia Warszawa zakończone wynikiem 1-1

Resovia Rzeszów kontra Polonia Warszawa 1-1. W dniu 2023-09-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Resovia Rzeszów i Polonia Warszawa.

Pierwsza połowa spotkania między Resovia Rzeszów a Polonia Warszawa zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: M. Kluska 19' 0-1 R. Mikulec 45' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów:

Żółte kartki Polonia Warszawa: O. Wojciechowski 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Łężny. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Tychy 71. Kolejno natomiast Polonia Warszawa podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak O. Wojciechowski nierzadko zaserwowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy niezwykłe bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Zmagania między drużynami piłkarskimi bywają niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że spotkania nie są interesujące. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych, oglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Resovia Rzeszów i Polonia Warszawa z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Stal.