Spotkanie Polonia Warszawa vs GKS Katowice, wynik 1-2

W meczu rozegranym w ramach 30. kolejki I ligi drużyna Polonii Warszawa podejmowała GKS Katowice na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego. Mecz odbył się dokładnie dzień wcześniej, 28 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00. Po emocjonującym widowisku to GKS Katowice wyszło zwycięsko, pokonując gospodarzy 2:1. Polonia Warszawa prowadziła po pierwszej połowie, ale ostatecznie to goście z Katowic odnieśli sukces.

Relacja z meczu: Polonia Warszawa - GKS Katowice

Dziś na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego w Warszawie odbył się zacięty mecz pomiędzy gospodarzami - Polonią Warszawa, a drużyną gości - GKS Katowice. Emocje sięgały zenitu, a kibice trzymali kciuki za swoje ulubione zespoły.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00, a już w 7. minucie na listę strzelców wpisał się M. Michalski, zdobywając bramkę dla gospodarzy. Znakomita akcja, która wywołała euforię na trybunach!

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla Polonii Warszawa, jednak po przerwie emocje sięgały zenitu. W 90. minucie A. Jedrych wyrównał stan meczu, a chwilę później, niemalże bez tchu, J. Arak zdobył bramkę dającą prowadzenie GKS Katowice.

Ostateczny wynik to 1-2 na korzyść gości, co sprawiło, że emocje na stadionie sięgnęły zenitu. GKS Katowice odnieśli cenne zwycięstwo na wyjeździe, co na pewno zostanie zapamiętane przez fanów obu drużyn.

W trakcie meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek. Na stronie Gospodarzy kartonik otrzymał V. Okhronchuk w 86. minucie, natomiast w drużynie Gości kartki zobaczyli S. Bergier (14') oraz B. Baranowicz (51').

Nie padły żadne czerwone kartki, co świadczy o zaciętej walce obu zespołów w duchu fair play.

Po tym meczu Polonia Warszawa zmierzy się kolejno z drużynami Nieciecza, Górnik Łęczna oraz Odra Opole, natomiast GKS Katowice zmierzy się z zespołami Stal Rzeszów, Tychy 71 oraz Wisła Kraków. Emocje gwarantowane!