Na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbyło się spotkanie pomiędzy Wisla Krakow i Polonia Warszawa - 2-1

Dziś na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Wisła Kraków i Polonia Warszawa. Po widowiskowej rywalizacji gospodarze zdołali pokonać gości 2-1. Spotkanie to miało miejsce w ramach 19. kolejki I ligi, a wynik na przerwę wynosił 1-0. Mecz rozegrano 17 grudnia 2023 roku o godzinie 11:40.

Relacja z meczu Wisła Kraków - Polonia Warszawa

Mecz pomiędzy drużynami Wisła Kraków a Polonią Warszawa odbył się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Spotkanie, które miało miejsce 17 grudnia 2023 roku o godzinie 11:40, było częścią 19. kolejki I ligi. Od samego początku atmosfera na stadionie była niesamowita. Kibice obu drużyn dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowite widowisko. Sędzia główny, Łukasz Karski, prowadził mecz z dużym zaangażowaniem, dokładnie egzekwując przepisy. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 18. minucie za sprawą A. Rodado, który wykorzystał świetne podanie od Goku Romana. Wisła Kraków kontrolowała przebieg meczu, ale Polonia Warszawa nie zamierzała się poddać. W drugiej połowie Polonia Warszawa wyrównała wynik po trafieniu S. Kobusińskiego w 77. minucie. Sytuacja na boisku stała się bardzo nerwowa, a zawodnicy obu drużyn walczyli o kolejne bramki. W samej końcówce meczu, w doliczonym czasie gry, A. Rodado ponownie wpisał się na listę strzelców, zdobywając bramkę na wagę zwycięstwa dla Wisły Kraków. Wspaniała akcja z udziałem Villara Mikiego zapewniła gospodarzom cenne trzy punkty.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. W 75. minucie sędzia ukarał żółtą kartką J. Colleya z Wisły Kraków, a już wcześniej V. Okhronchuka z Polonii Warszawa. Następne mecze dla Wisły Kraków to starcia z Tychami 71, Widzewem Łódź oraz Arką Gdynia. Z kolei Polonia Warszawa zmierzy się z Miedzią Legnica, Chrobrym Głogów oraz Interem.