Mecz Polonia Warszawa vs Nieciecza dnia 2023-11-04 19:00 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego - 1-1

W meczu rozgrywanym na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, drużyna Polonii Warszawa zremisowała 1-1 z zespołem Nieciecza w ramach 14. kolejki I Ligi. Choć wynik na przerwę pozostał bezbramkowy, obie ekipy zdołały strzelić po jednym golu w drugiej połowie. Mecz nie wymagał dogrywki ani rzutów karnych. Data i godzina spotkania to 4 listopada 2023, godzina 19:00.

Polonia Warszawa vs Nieciecza: Relacja z meczu

Dziś na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się zacięty mecz pomiędzy Polonią Warszawa a Niecieczą w ramach 14. kolejki I Ligi. Wydarzenia na boisku rozgrzewały serca kibiców, a emocje sięgały zenitu w momencie, gdy sędzia, pan , zagwizdał koniec meczu. Wynik 1:1 nie pozostawił nikogo obojętnym – każda z drużyn miała okazję, by zdobyć wszystkie punkty, które w końcowym rozrachunku mogą okazać się niezwykle cenne.

Bramki

W 59. minucie meczu B. Biedrzycki poprowadził Polonię do prowadzenia, zdobywając pierwszego gola tego wieczoru. Jednakże radość kibiców z Warszawy nie trwała zbyt długo, ponieważ w 82. minucie T. Poznar doprowadził do wyrównania, zdobywając bramkę dla Niecieczy.

Kartki

Kartki żółte były rozdawane z obu stron. V. Okhronchuk z Polonii Warszawa otrzymał żółtą kartkę w 22. minucie, natomiast M. Kolodziejski otrzymał ją w doliczonym czasie gry. Z kolei W. Biedrzycki z Niecieczy został ukarany kartką już w 3. minucie, a A. Trubeha dołączył do niego otrzymując kartkę w 15. minucie.

Podsumowanie

Mecz sędziował , którego nazwisko nie zostało podane. Obydwie drużyny zapewniły widowiskowe widowisko, które na długo pozostanie w pamięci kibiców. Następne mecze dla Polonii Warszawa to starcia z Wisłą Kraków, Górnikiem Łęczna oraz Odrą Opole, natomiast dla Niecieczy czekają potyczki z Stalą Rzeszów, Tychami 71 oraz Wisłą Kraków. Czekamy z niecierpliwością na kolejne emocje, jakie przyniosą te spotkania!