Spotkanie między Siarka Tarnobrzeg oraz Polonia Warszawa zakończone wynikiem 1-3 dnia 2023-04-08 10:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła

Siarka Tarnobrzeg kontra Polonia Warszawa, wynik 1-3. W dniu 2023-04-08 10:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Siarka Tarnobrzeg oraz Polonia Warszawa.

Po pierwszej połowie spotkania między Siarka Tarnobrzeg a Polonia Warszawa wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

 

Gole strzelali: W. Fadecki 30' 0-1 M. Michalski 50' 0-2 K. Koton 65' 0-3 O. Yatsenko 82' 1-3

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: M. Tyl 90'

Żółte kartki Polonia Warszawa: P. Marciniec 26' M. Michalski 39'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny arbiter spotkania - K. Gasiorowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Siarka Tarnobrzeg stanie naprzeciw Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Górnik Polkowice natomiast Polonia Warszawa podejmie Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II.

Liczni fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Tyl P. Marciniec nieraz zaserwowały wspaniałym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na przechodzące do historii asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki między piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, że zmagania nudzą fana. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Siarka Tarnobrzeg i Polonia Warszawa w lidze II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion OSiR Wisła.