Górnik Polkowice kontra Polonia Warszawa, wynik meczu: 2-0

Dnia 2023-05-26 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 33 pomiędzy Górnik Polkowice a Polonia Warszawa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Polkowice i Polonia Warszawa wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: M. Magdziak 53' 1-0 M. Magdziak 67' 2-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Krasa 33'

Żółte kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Dziopak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Górnik Polkowice stanie naprzeciw Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i . Kolejno natomiast Polonia Warszawa z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi bardzo interesujące potyczki w lidze II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak m.in. K. Krasa stale gwarantują własnym wiernym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami są nader nieustępliwe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to spotkania usypiające. Trafiamy na nieprzepisowe faule, przepiękne bramki czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Górnik Polkowice i Polonia Warszawa jak ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.