Spotkanie pomiędzy Polonia Warszawa oraz Motor Lublin na obiekcie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego - wynik 1-1

Polonia Warszawa - Motor Lublin wynik 1-1. W dniu 2023-06-04 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 34. Zmierzyły się Polonia Warszawa oraz Motor Lublin.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Polonia Warszawa a Motor Lublin zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: P. Tomczyk 75' 1-0 R. Krol 90' 1-1

Żółte kartki Polonia Warszawa: K. Koton 9' T. Welna 32'

Żółte kartki Motor Lublin: K. Wojtkowski 39' M. Krol 71' D. Kasprzyk 72'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Polonia Warszawa stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Motor Lublin zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Kibice śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak K. Koton K. Wojtkowski często zapewniły pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie obserwujemy bezlitosne faule, spektakularne gole oraz asysty, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi okazują się nader zaciekłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to mecze mało interesujące. To też warto śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Polonia Warszawa i Motor Lublin w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.